Bayi Girişi

HakkımızdaOrtopedi ve travmatoloji ana bilim dalı ile nöroşirürji ana bilim dalına hitap eden ürünler imal eden tıpmed tıbbi medikal ürünler san.ltd.şti. 401/1 sk no : 20 pınarbaşı/izmir adresinde toplam 17 kişiyle 2001 yılının temmuz ayında kurulmuştur.
 

Kurucusu ve çalışanları, ortopedi sektörüne, sektörün türkiye’de varoluşundan bu yana hizmet edenlerden oluşmaktadır. Sektörün günden güne genişleyen yelpazesinde, genç ama tecrübeli firma olmanın sorumluluğu ile çalışılmaktadır.
 

Çok kısa bir sürede dinamizm ve tecrübenin verdiği şevkle, işletme kurulmuş, teknolojik yatırımlarla, makine parkuru tamamlanmış, gerekli olan tüm belgeler alınarak kurumsallaşma sağlanmıştır. Firma kültürü olarak, hizmette kalite ve zaman sınırlaması olmadığına inanış hakimdir.
 

Bu kültür anlayışı doğrultusunda, camianın tüm değerli üyelerine, en iyiyi, en kısa zamanda, en uygun şartlarla vermek ilke edinilmiştir. Ülke geneline yayılmış bayiler aracılığı ile resmi ve özel tüm sağlık kuruluşlarının ihtiyaçlarına titizlikle cevap verilmektedir.

Firmamız kuruluşunun üçüncü yılında tüv product servıce gmbh’den ıso 13485 ve ce sertifakalarını alarak avrupa standartlarında ürünler ürettiğini bu belgelerle ispatlamıştır.
Bu inançla; ortopedi ve travmatoloji ana bilim dalı ile Nöröşirürji ana bilim dalında cerrahi operasyonlarda kullanılan;

• dar, geniş, açılı ve düz implantlar
• kalça, diz, omuz, dirsek protezleri
• intrameduler, çiviler
• external fiksatörler
• anterior, posteriör spinal ve servical plak vida ve enstrümanları bunların ameliyatlarında kullanılan cerrahi el aletleri Üretimi gerçekleştirilmektedir.
 

Tıpmed tıbbi medikal ürünler san .ltd. Şti genel müdürü sayın sedat önel “tıpmed’ın 5. Kuruluş yılını doldurduğu bu kısa sürede üretim kapasitesi, kalite, verimlilik ve müşteri portfoyunde cok yol alınmıştır.

Bu başarıların ardında yılların tecrübe birikimi yatmaktadır. Kısa zamanda aranılan bir marka olmanın gurur verici olduğu, gelinen bu noktanın tesadüfi olmadığı, çalışma azminin firmayı bu seviyeye getirmesinin en büyük sebebidir. Yönetici ve çalışanlarımızın 25 yıla kadar mesleki deneyime sahip oldukları ve bu tecrübe ile daha kaliteli ve daha uygun şartlara sahip mamulü müşteriye sunabilmektedir. Geçmişten gelen sağlam bağlarla müşteri ilişkilerinin çok iyi kurulduğu bu da firmamız için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Makine parkurunun bugün için yeterli düzeye geldiği ancak müşteri ihtiyaçlarına göre yatırım planlarının devam ettiği, bütün müşterilerin isteklerine yanıt verildiği, kısa zamanda tercih edilen marka olmamız da bizleri gururlandırmaktadır. Tıpmed, 2001 yılında 17 kişiyle başlattığı yarışı bugün 70 kişiyle devam ettirmektedir. Firmamız yurtiçi pazarında her geçen gün pazar payını arttırmış ve yurtdışına açılmaya başlamıştır.


İhracatımızı da almanya, mısır, suriye, ürdün, iran, rusya, güney afrika, bae, fas, tunus, suudi arabistan, güney kore, italya gibi bir çok ülkeye yapmaktayız. Firma günden güne bu potansiyeli arttırma ve daha çok ülkeye ihracat yapabilir duruma gelmenin yollarını aramaktadır. Müşteri memnuniyeti firmamızın temel prensibidir. Birlik ve beraberlik anlayışı içinde takım ruhuyla hareket edilmektedir. Başarı bu anlayışla sağlanmaktadır. Toplam kalite felsefesine yolculuğumuz devam etmekte ve bu da ürün ve hizmet kalitesine yansımaktadır. En önemli hedefimiz, insan sağlığına katkıda bulunarak tıpmed’i bir dünya firması ve markası yapmaktır.”